جلو – جبهه حقوق بازنشستگی رییس جمهور بازنشستگی

جلو – جبهه: حقوق بازنشستگی رییس جمهور بازنشستگی روزنامه اوباما آمریکا حقوق بازنشستگی اوباما

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی در فدراسیون دو و میدانی کار اجرایی نخواهم کرد / کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید قرار نیست در فدراسیون دو و میدانی کار اجرایی کند و تمام وقتش را جهت فوتبال و فوتسال می‌گذارد. 

در فدراسیون دو و میدانی کار اجرایی نخواهم کرد / کفاشیان

کفاشیان: در فدراسیون دو و میدانی کار اجرایی نخواهم کرد

عبارات مهم : ایران

نایب رییس فدراسیون فوتبال می گوید قرار نیست در فدراسیون دو و میدانی کار اجرایی کند و تمام وقتش را جهت فوتبال و فوتسال می گذارد.

علی کفاشیان در گفت وگو با ایسنا، راجع به انتخابش به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون دو و میدانی در حالی که نایب رییسی فدراسیون فوتبال و سرپرستی کمیته فوتسال را هم به عهده دارد، توضیح داد: آقای کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی دیروز (دوشنبه) با من صحبت کرد تا به عنوان مشاور به فدراسیون کمک کنم. من هم گفتم هر جا بتوانم کمک می کنم ولی کار اجرایی در فدراسیون ندارم.

در فدراسیون دو و میدانی کار اجرایی نخواهم کرد / کفاشیان

او تاکید کرد: تمام توانم را در فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال می گذارم ولی هر لحظه در هر زمینه ای که بتوانم به دو و میدانی کمک می کنم و نظر مشورتی می دهم ولی کار اجرایی نخواهم کرد.

کفاشیان هم چنین راجع به عملکرد تیم ملی فوتسال کشور عزیزمان ایران در مسابقه های داخل سالن آسیا گفت: عملکرد تیم ملی فوتسال هم خوب بوده ولی مسابقه مهم تازه از امروز شروع می شود. بعضی تیم ها نیرومند و بعضی ها ضعیف هستند و هر چه به آخر کار نزدیک شویم مسابقه حساس تر می شود.

نایب رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید قرار نیست در فدراسیون دو و میدانی کار اجرایی کند و تمام وقتش را جهت فوتبال و فوتسال می‌گذارد. 

سرپرست کمیته فوتسال در پاسخ به این پرسش که حریفان مهم کشور عزیزمان ایران را چه تیم هایی می داند؟ به ایسنا گفت: قطعا تایلند از ژاپن نیرومند تر است در هر حال امیدواریم کشور عزیزمان ایران از عنوان قهرمانی اش دفاع کند. اختلاف ها در فوتسال کم شده است ولی بازیکنان ما با غیرتند.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | فوتسال | مسابقه | علی کفاشیان | فدراسیون دو و میدانی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz