جلو – جبهه حقوق بازنشستگی رییس جمهور بازنشستگی

جلو – جبهه: حقوق بازنشستگی رییس جمهور بازنشستگی روزنامه اوباما آمریکا حقوق بازنشستگی اوباما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پیشنهاد فروش ۱۰ میلیون فالوور به بازیگر زن

بازیگر فیلم “ابراهیم خلیل الله” گفت: یکبار پیج اینستاگرام من هک شده است بود، در همان وقت بسیاری با من تماس می گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می دان

پیشنهاد فروش ۱۰ میلیون فالوور به بازیگر زن

پیشنهاد فروش ۱۰ میلیون فالوور به بازیگر زن

عبارات مهم : سینما

بازیگر فیلم “ابراهیم خلیل الله” گفت: یکبار پیج اینستاگرام من هک شده است بود، در همان وقت بسیاری با من تماس می گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می دانند.

نگین صدق گویا بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان، درخصوص فعالیت های خود در عرصه بازیگری در سال ۹۷ گفت: پیشنهادات زیادی جهت بازی در امسال به من شده است ولی هر کدام از این پیشنهادات به نوعی باب میل من نبوده است و فعلاً در هیچ کاری بازی نمی کنم.

وی علت رد پیشنهادات خود را اینگونه توصیف کرد: بعضی پیشنهادات را در درجه اول به علت کیفیت فیلمنامه نپذیرفتم ولی بعضی پیشنهادات هم بوده که از فیلمنامه خوشم آمده ولی به علت کمرنگ و فرعی بودن نقش آن را نپذیرفتم.به عنوان مثال به تازگی پیشنهاد بازی در سریالی پلیسی را داشتم ولی این اثر کاملاً مردانه بود و نقش من همسر یکی از این پلیس ها بود که صرفاً چند سکانس کوتاه در هر قسمت مشغول مرتب کردن منزل بودم.

بازیگر فیلم “تیک تاک” به همین جهت اضافه کرد: ترجیج می دهم دیگر نقش های فرعی و یا این چنین نقش هایی که صرفاً یک زن منزل دار باشم را بازی نکنم. نمی خواهم در کاری بازی کنم که در هر قسمت فقط فرزند را به مدرسه ببرم لیکن اکثر این شخصیت ها منفعل هستند و هیچگونه تاثیری در داستان ندارند.

وی راجع به دوری چندین ساله خود از سینما تاکید کرد: من از سینما دور نشده ام و دوست دارم بازی کنم ولی در واقع این سینما است که از من فاصله گرفته و در درجه دوم این را هم یادآوری می کنم که کلاً چندین سال است کار خوب ساخته نمی شود. اگر هم کار خوبی ساخته شود فقط عده خاصی در آنها حضور دارند. سینمای جلو و پشت دوربین درگیر لابی بازی و گروه بازی شده است است و اکثریت کارها را عده ای خاص انجام می دهند.

بازیگر فیلم “ابراهیم خلیل الله(ع)” با اشاره به حضور بازیگر اسپانسرها در سینما اضافه کرد: این روزها اکثر تهیه کنندگان از بازیگران درخواست سرمایه می کنند. به عنوان مثال من با وجود اینکه فیلم های زیادی در سینما بازی کرده ام هم باید جهت به دست آوردن نقش سرمایه گذار و یا پول بیاورم. چندین بار به من پیشنهاد شده است که در صورت آوردن سرمایه نقش یک را به من خواهند داد.

وی به همین جهت تصریح کرد: علاوه بر این در سینما هم ترجیحم بر کم کاری و بازی نکردن در نقش های فرعی هست. لیکن به علت بعضی کمبود ها و پرسشها زمانی در تدوین و غیره تمام فشار به نقش های فرعی وارد می شود و حتی بسیاری از پلان های آنها در تدوین از بین بردن می شود.

بازیگر فیلم “انتخاب” راجع به سکوت خبری خود در سالهای جاری اذعان کرد: من هنگامی که کاری ندارم و در فیلمی بازی نمی کنم نیازی هم نمی بینم که در صدر اخبار باشم. هنگامی که می توانم از خود خبری بدهم که جهت یک فیلم از من دعوت شده است باشد یا در سریالی به ایفای نقش بپردازم.

وی راجع به حضور خود در اینترنت تاکید کرد: من در اینستاگرام صفحه شخصی دارم و به داشتن فالوور های زیاد اعتقادی ندارم. بعضی اشخاص فالوور ده میلیونی دارند ولی اکثر این فالوورها تقلبی و غیر واقعی هستند. یکبار صفحهاینستاگرام من هک شده است بود، در همان وقت بسیاری با من تماس می گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می دادند. به شخصه معنی این نوع جذب طرفدار را نمی شناسم لیکن اعتقاد دارم آنچه مهم است حضور واقعی افراد است و می خواهم کسانی که واقع دوست دارند پیج مرا تعقیب کنند.

صدق گویا با تاکید شخصی بودن صفحات مجازی خاطرنشان کرد: واقعیت امر من به عنوان یک بازیگر مجبور نیستم در مورد تمام پرسشها نظر دهم. پیج اینستاگرام من فضایی جهت اشتراک بعضی آثار و سلایق شخصی من است و دوست ندارم در مورد بعضی پرسشها سیاسی یا غیره که درخصوص آنها تخصصی ندارم نظر بدهم.

پیشنهاد فروش ۱۰ میلیون فالوور به بازیگر زن

واژه های کلیدی: سینما | فالوور | میلیون | بازیگر | سینمای | بازیگری | بازیگران | ده میلیون | پیشنهادات | بازیگر فیلم | سرمایه گذار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz